Wielkopolskie Stowarzyszenie Wsparcia w Zespole Turnera

Aktualności

Walne Zebranie 2018

W dniu 30 czerwca 2018 roku o godzinie 15:00 w Biurowcu OMEGA przy ulicy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79 A - Sala Bimba w Poznaniu odbędzie się Walne Zebranie Członków Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera.

Czytaj więcej...

Oferta pracy

oferta pracy

MILENA BIS ZP Z O.O. z siedzibą w Kostrzynie wielkopolskim, przy ul. Cmentarnej 6, prosi o przyjęcie i przedstawienie naszego zapytania, w sprawie pracy wszystkim zainteresowanym  osobom niepełnosprawnym, które są pod opieką Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera.

Oferta pracy: PDF

 

Będziemy - Kongres Kobiet

W dniach 09 i 10 września w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich organizowane jest wydarzenie: Kongres Kobiet.

Nasze Stowarzyszenie wraz z Stowarzyszeniem Chorych na Zespół Turnera będziemy brać udział.

Wszystkich chętnych i nie tylko serdecznie zapraszamy i namawiamy na czynny udział w Kongresie.

Zapraszamy!!!

Plakat DOP 2016

Dnia 24 września 2016 roku ZAPRASZAMY serdecznie WSZYSTKICH na VI Dni Organizacji Pozarządowych, które odbędą się w Poznaniu, Pl. Wolności, w godzinach 10.00 do 18.00.

Nasza Organizacja weźmie udział w Strefie Zdrowia/Bezpieczeństwa.
 
Co zamierzamy robić na VI D.O.P.?
 
Tradycyjnie chcemy przebadać chętnych mieszkańców miasta Poznania pod kątem cukrzycy. Chcemy przeprowadzić pomiar ciśnienia, wagi, wzrostu. U dzieci waga i wzrost zostanie porównana z siatką centylową.
 
I tradycyjnie przeprowadzimy również kampanię informacyjną na temat zespołu Turnera.
 
WSZYSTKICH serdecznie zapraszamy.
 
DO ZOBACZENIA… :)

Walne Zebranie Członków

budynek Delta

W dniu 30 stycznia 2016 roku o godzinie 14:00 w Budynku Delta przy ulicy Towarowej 39/43 w Poznaniu odbędzie się Walne Zebranie Członków Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera.

Czytaj więcej...

BADANIA KOORDYNACJI RUCHOWEJ

Pani mgr Julia Jajor, doktorantka Katedry Reumatologii i Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu przeprowadza bezpłatne badania koordynacji ruchowej u osób z zespołem Turnera.

Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne, nie jest również uciążliwe ani nie obciąża  psychiki osoby badanej. Wyniki udostępnia badanym.

Badania odbywają się w budynku Pływalni AWF przy ul. Droga Dębińska 10 w Poznaniu.

Terminy badań ustalane są indywidualnie.

W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie proszę o kontakt pod nr tel: 793 389 071 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY!